Turnaj minižáků ve slovenské Stupavě

Turnaj minižáků ve slovenské Stupavě

Dne 27.1. 2024 odjeli naši minižáci  roč. 2013/2014 na druhý turnaj Tatran ligy na Stupavu – Slovensko. Turnaj přinesl velké sportovní okamžiky, krásné zápasy a radost z kolektivního úspěchu.

Turnaj se hrál systémem každý s každým. V prvním zápase naši chlapci bohužel nenašli střeleckou formu, nefungovala osobní obrana a tak o dva goly podlehli HC Tatran Stupave „A“. Nicméně, jak turnaj pokračoval, naši hráči se začali zlepšovat a jejich výkony postupně nabíraly na síle. Obranné i útočné schopnosti týmu se zdokonalovaly zápas od zápasu.

Poslední zápas turnaje byl napínavý souboj s týmem Slovan Modra. Navzdory vysokému nasazení našich hráčů a pečlivému dodržování taktiky, kterou jsme si stanovili před zápasem, jsme se nakonec museli smířit s prohrou o jeden gól. Přestože výsledek nebyl ideální, chlapci si zaslouží uznání za bojovnost a fair play, kterým se prezentovali na hřišti.

Celkově jsme v turnaji obsadili krásné třetí místo, což je skvělý výsledek, který svědčí o nasazení a schopnostech našeho týmu.Taky musíme brát v úvahu, že sportovní kariéra těchto mladých hráčů teprve začíná a počítá se na měsíce. Přesto malí bojovníci předvádějí obdivuhodné výkony,

Rádi bychom poděkovali celému týmu, ale zvláště bychom rádi vyzdvihli výkon brankáře Štěpána Karlíka, který nejednou svůj tým podržel. Největší počet střelených branek patří hráčům Šimonovi Michalcio a Matoušovi Sedláčkovi, kteří se výrazně podíleli na úspěchu týmu.