Hodnocení zápasu s TJ Tatran Bohunice B

Začátek zápasu jsme zvládli na jedničku. Dařilo se nám jak v útoku, tak i v obraně. Plnili jsme domluvenou taktiku a vše nám vycházelo. Ve střední pasáži prvního poločasu jsme prostřídali mužstvo o čerstvé hráče, ale domácí celek se v útoku také probral a díky několika našim chybám v útoku nám odskočili do vedení o tři branky. Závěr poločasu, ale byl už zase v naší režii a poločas tak skončil stavem 13:16.

V druhé půli jsme pokračovali v nastavené taktice předchozího poločasu a i přes některá velmi sporná vyloučení na naší straně, jsme deset minut před koncem zápasu vedli o sedm branek! S vědomím, že hladce dojedeme do vítězného konce, jsme polevili v koncentraci a domácímu týmu se podařilo snížit stav na rozdíl 2 branek. Velmi vypjatý a nervózní závěr jsme zvládli a odešli jsme se zaslouženou výhrou 30:28 a dalšími 2 body.